«Космос далекий і близький»

«Космос далекий і близький» – таку назву мала космічна мандрівка для дітей Ізюмського дитячого будинку, яка відбулася 11 квітня, напередодні Всесвітнього дня космонавтики в інтернет-центрі Ізюмської центральної районної бібліотеки. Бібліотекарі Копійка Ю.Д., Мартовицька Л.І. розповіли дітям про космос та першого космонавта Юрія Гагаріна, про планети сонячної системи та інш.
На екрані діти переглянули відео з видом планети Земля із супутника, фільм про перший політ людини в космос, мульт-презентацію про планети, цікаві мультики на дану тематику, а також відповідали на питання вікторини.
З самого початку зустрічі діти виявили велику зацікавленість всесвітом і задавали багато питань про космонавтів та їх польоти, про можливості життя на інших планетах.
Діти пізнали багато нового і цікавого, оцінили мандрівку, як дуже захоплюючу і пізнавальну.
Бібліотекарі провели для маленьких читачів огляд літератури з виставки, запросивши всіх більш докладніше ознайомитися з книгами про Космос.